• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

10-aastane garantii väravatele ja automaatikale

Pakume Aldermani poolt müüdud ja paigaldatud väravatele ja automaatika premium-mudelitele eraklientidele 10-aastast garantiid ja ettevõtetele ning korteriühistutele 5-aastast garantiid.

Garantiiprogrammiga saavad liituda nii meie uued kui tagasiulatuvalt ka olemasolevad kliendid, kellele Alderman on paigaldanud väravad ja automaatika valitud mudelid, eeldusel, et toodete 2-aastane tehasegarantii ei ole veel lõppenud.

 

Millistele toodetele saab garantiid 10 aastani pikendada?

Garantiid on võimalik pikendada järgmistele toodetele: betoneeritud postamendiga liugväravatele ava laiusega kuni 6m (alates 2016.a. kuni 8m), tiibväravatele ava laiusega kuni 5m ning AS-seeria liugväravaautomaatikale ja AW-seeria tiibväravaautomaatikale, mis on Aldermani poolt paigaldatud koos väravaga.

Hooldus/garantiipikendus tagab Teile paigaldatud toodete häireteta toimimise paljudeks aastateks ja ei kehti toodete pinnakattele ega kuluosadele: 95% perioodiliselt hooldatud Aldermani väravatest ja premium-automaatikast töötab ka 15 aasta möödumisel ja üle 80% 20 aasta möödumisel perfektselt.

Garantiipikendus ei laiene eri aegadel ja teiste ettevõtete või isepaigaldajate poolt paigaldatud toodetele.

Garantiipikendusega kaasneb veel üks lisaboonus - kõik garantii alla mittekuuluvad ja õnnestustes purunenud varuosad müüme garantii kehtivuse ajal 20% tavahinnast soodsamalt.

 

Kuidas garantiid pikendada?

1. Andke oma soovist teada e-maili või kodulehel tehniku väljakutse formulari täitmise teel - märkige objekti aadress, paigaldatud tooted, kontaktisik ja arve maksja.

2. Seejärel saate tellimuse kinnituse ning pärast tasumist võtab teiega ühendust meie meister, kes tuleb ja teostab automaatika ja väravate profülaktilise ülevaatuse ning teostab vajadusel hoolduse.

3. Pärast arve tasumist saate uue garantiikaardi, mis pikendab teile paigaldatud automaatika ja väravate garantiid erakasutuses olevate toodete puhul 12 kuud ja kommertskasutuses olevate toodete puhul sõltuvalt kasutusintensiivsusest 6-9 kuu võrra.

4. Enne lisagarantiiaja möödumist võite samal viisil garantiid jällegi pikendada. Garantii pikenemise aluseks järgnevaks perioodiks on meistri poolt viimase ülevaatuse järgselt väljastatud garantiikaart.

5. Igal 3-ndal aastal teostab meister põhjaliku ülevaatuse ning hoolduse - puhastab kontrolleri ja turvakiired putukatest, reguleerib vajadusel hammaslati kõrgust (liugväravatel), määrib hingesid/rullikuid, kontrollib lõtkusid ja vajadusel häälestab ajamite veojõudu.

6. Erakasutajate puhul katab garantii esimese 5 kasutusaasta jooksul 100%, alates 6. kasutusaastast 90% garantii korras vahetatavatest detailide ja töö maksumusest, 7. aastast 70% eelnimetatu maksumusest, 8. aastast 50% maksumusest, 9. aastast 35% ja 10. aasta jooksul 20% maksumusest. Garantii kehtivus lõpeb 10 kasutusaasta täitumisel või kui eelmisest profülaktilisest ülevaatusest on möödunud enam kui üks aasta.

Kommertskasutajate puhul on garantii ulatus järgmine: alates 2. aastast katab garantii 80% garantiiremondi maksumusest, 3. aastast 60%, 4. aastast 40% ja 5. aastast 20%. Garantii lõpeb 5 kasutusaasta täitumisel või juhul kui järgmise ülevaatuse tähtaeg on möödunud. Vähese kasutusintensivsuse korral ja eraldi kokkuleppel on võimalik garantiid pikendada ka pärast 5 kasutusaasta möödumist.

7. Garantii alla ei kuulu toodete ebaõigest või hoolimatust kasutamisest ja agressiivsest keskkonnamõjust tekkinud kahju. Näiteks ala- või ülepingekahjud, otsasõidud mootorsõidukiga, koerte urineerimisest põhjustatud lühised mähises jms.


Profülaktilised ülevaatused võimaldavad ennetada mitmeid kulukaid rikkeid - näiteks on olnud juhtumeid, kus mitmeid aastaid puhastamata töötanud kontrolleris on putukad lühistanud protsessori või ämblikuvõrgud rikkunud turvakiirte andurid. Seni kuni automaatika toimib, pole justkui põhjust tema töösse sekkuda, kuid profülaktiline ülevaatus pikendab seadmete eluiga ning kindlustab meie klientidele toodete maksimaalse eluea ja vähimad ülalpidamiskulud.

Tutvu hinnakirjaga ning telli garantiipikenduse väljakutse siit.

 

Alderman jätab endale õiguse garantiitingimusi ilma ette teatamata muuta ja täiendada.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus