• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Tähelepanu!

Aldermani töökorralduse muudatused

Anname oma panuse koroonaviiruse leviku tõkestamisse:

1. Töötame kodukontorites ja oleme jätkuvalt telefonikõne/emaili/sms kaugusel: saatke email info[at]alderman dot ee või helistage tel. 5027 112, 5011 733.

Tehniku väljakutse tegemisel piiranguid ei ole ja aitame hea meelega nii hoolduse, remondi kui paigalduse osas. 30.03-03.04. võtame vastu hoolduse ja garantiipikenduse väljakutseid -20% soodustusega. Tehniku väljakutse registreerimiseks täitke palun väljakutsevorm siin Palume aga enda ja tehniku kaitsmiseks täita tavapäraseid ohutusnõudeid viiruse leviku tõkestamiseks ning hoiduda lähikontaktidest.

2. Kontor on avatud neljapäeval 09.04.  kl. 14-18. Nakkuse leviku tõkestamiseks kasutame ionisaatoreid, mis steriliseerivad õhku. Külastussoovist palume ette teatada tel 5027 112 Järgmise nädala töögraafikust teavitame jooksvalt vastavalt hetkeolukorrale.

3. Muul ajal saadame pakiliste ostusoovide korral kauba kulleriga või lepime kokku sobiva tarneviisi.

___________________________________

NB! Koroonaviiruse levikul on ka mõned positiivsed küljed peale negatiivsete testitulemuste :)

* Väravaautomaatika soodustused kuni -40%

Pakume head diili: kuna meie klientidel on nüüd rohkem aega kodus toimetada ja meil on laos palju head kaupa, aga vähe ruumi, siis pakume vahetust: teie aitate meil laos ruumi teha ja meie teeme teile väravaautomaatika hinnast 20-40% soodustuse. Diile vaadake lähemalt siit.

Kui sobivat mudelit sooduspakkumiste alt ei leidnud, küsige järele. Teeme teile väga hea pakkumise ja kauba saadame meelsasti kulleriga igasse Eestima otsa 15eur eest!

* Soodsad tiibväravad. Meil on laos ka mõned tiibväravad ja väravate raamid, mis sobivad pärast väikest kõpitsemist suvilasse või maakoju. Soovi korral saate juurde tellida postid, jalgvärava jm. vajaliku. Väravate hinnad algavad 150eur-st.

* Itaalia stiilis aiaelemendid. Meil on laos üksikuid ja mitmekaupa erinevaid itaalia stiilis aiaelemente väga soodsa hinnaga. Küsige järele ja Kauba Ekspress toob kohale!

__________________________________

NB! Ükski kriis ei kesta igavesti ja praegu on parim aeg küsida mahukate tööde hinnapakkumisi: nüüd on aega kujundada, kavandada ja planeerida ilusaid aedu, piirdeid ja eksklusiivseid sepisväravaid. Järjekorrad ei ole veel pikad :) 


 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus