• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Erinevad puitaiad, metallaiad ja sepisaiad

<< avalehele << tooted << aiad

Alderman pakub väga laia valikut "rätsepatööna" valmivaid puit- ja metallaedu ning  sepiselementidega väärtustatud aiapiirdeid. Sepiselemendid - odaotsad, rosetid, erinevad kaunistused - lisavad isegi väikestes kogustes aiale stiili ja väärikust. Seejuures tasub märkida, et sepiselemendid ei olegi erinevalt üldlevinud arvamusest väga kallid, kuid annavad oluliselt juurde piirete üldmuljele. Puitaed varjab hoovi uudishimulike silmade eest ja pakub enam privaatsust, kuid nõuab vastukaaluks enam hoolt ning tähelepanu.

Avaldame siinkohal ka metallaedade klassifikatsiooni, lihtsustamaks suure hulga võimaluste seast sobiva variandi valikut.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Kui kaldute otsustama erilahendusena valmiva metall- või sepisaia kasuks ning tahate värskeid ja huvitavaid mõtteid koguda, vaadake valminud lahendusi siin

Sipoo-aiad  

Odaotsi ja rosette saab kõikide mudelite puhul asendada erinevate mudelitega- tutvuge Aldermani poolt pakutava enam kui 20 000 sepisdetailiga siin

Aiaelementidele lisaks telli jalgvärav, tiibvärav, metall- või kivipostid

Aiaelementide juurde saate tellida ka sobivas stiilis jalgvärava, tiibvärava või liugvärava ning metall- või kivipostid - vt. lähemat siin.

 Liperi - sepiselementidega aed

Enne aedade tellimist tule Aldermani kontorisse konsultatsioonile

Alati tasub tulla Aldermani kontorisse, sirvida aedade ja sepiste kataloogi ning pidada aru meistriga - kindlasti leiame ilusa,  originaalse ja taskukohase lahenduse.

Aiad valmistame põhimõttel “vundamendist valgustini”, s.t. laome ka kivimüüritise ja postid ning monteerime kliendi poolt valitud valgustid. Aiaelementide täidiseks tellitakse küllalt sageli laudist, mis varjab hästi tuult ning tagab piisava privaatsuse. Varbtäidis on samas märksa dekoratiivsem ning kestvam, kuid ka kallim. Valik sõltub sellest, mida klient taotleb.

Itaalia stiilis valmisaiad ja suurem valik metall- ja sepisaedu

Aldermani tootekataloogis on välja pakkuda kümneid lihtsamaid ja keerukamaid aiaelementide jooniseid; kui nende hulgast sobivat ei leidu, töötame välja Teile sobiva variandi. On ka ilusaid ja soodsa hinnaga itaalia stiilis valmisaedu. Vaata siit.

Suurem valik metall- ja sepisaedu siin.

 

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus