• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Garaažiukseautomaatika

<< avalehele << tooted << automaatika

Tavaline eramaja garaaziuks on arvestatud keskmiselt 20 000-le avamistsüklile. Avades ust 2-3 korda päevas, tähendab see uksele 20-aastast eluiga. Sama kaua peaks kestma ka garaaziukse automaatika.

LiftMaster on testinud oma garaaziukseautomaatikat, et kliendid teaksid, mida ostavad. Töötsüklite arvuks saadi 90 000, ning ka siis oli automaatika igati töökorras. Aasta oli siis 1994 ja mudeliks legendaarne Chamberlain Formula I. Formula I tootmine lõpetati juba aastaid tagasi - uued mudelid tulid peale. Kuid ka tänapäeval põhineb LiftMaster 5580E Formula I lihtsal ja väga töökindlal tehnikal.

Küsi hinnapakkumist

Kui olete mõelnud, milline võiks olla teie tulevane garaaž, andke oma nägemusest ja soovidest teada. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Suurtele garaažiustele

Lift-Master LM 1000A

Garaaziukseautomaatika LM 1000A on LiftMasteri pikaajalise arendustöö vili, mis sai tootmisküpseks 2000.a. kevadel ja millele järgnes 2009.a. mudelivärskendus. Tegemist on nii sisult kui vormilt täiesti uuetüübilise automaatikaga, milles on ühendatud suur avamisjõud (kuni 100kg), kõrge töökindlus ja elegantne disain väga sujuva ja vaikse käiguga.

Automaatika komplekt sisaldab polüfunktsionaalset juhtimispaneeli, mis võimaldab lisaks ukse avamisele-sulgemisele blokeerida kõigi kaugjuhtimispultide signaale (näiteks pikemal kodust äraolekul) ning kasutada automaatikat garaazivalgustina. (Lisavarustusena on saadaval ka liikumisanduriga juhtimispaneel, mis juhib garaazivalgustust).

Garaaziautomaatika on komplekteeritud 3-kanalilise muutuva koodiga minipuldiga ning vastavalt kliendi soovile kett- või rihmsiiniga. Tegemist on esimese LiftMasteri garaaziukseautomaatikaga, millel on programeeritav automaatsulgumine etteantud aja möödumisel.

Ajami töökindlusest annab tunnistust tehasepoolne 5-aastane mootorigarantii ning 2-aastane üldgarantii.

LiftMaster 5580

LiftMasteri Power-seeriasse kuuluv legendaarse töökindlusega garaaziautomaatika 4410E järeltulija. Kaasajastatud on disaini ja juhtelektroonikat – lõpulülitid on endiselt mehaanilised, kuid veojõu reguleerimine toimub elektrooniliselt. Samuti on avatud T-siin asendatud suletud C-siiniga ja 1-kanalilse puldi asemel on komplektis 3-kanaliline muutuva koodiga minipult. Garaaziukseautomaatikat toodetakse uksele kõrgusega 2,3m, 2,5m ja kuni 3m. Garantii 2 aastat. Ainus, mis jäi samaks on ... number hinnalipikul.

Lift-Master LM800A

Sobib keskmise suurusega ustele. Funktsioonidelt ja välimuselt sama mis LM 1000A, kuid väiksema veojõuga (80kg) ja tagasihoidlikumate tehniliste parameetritega. Garaaziautomaatika on komplekteeritav kett- või rihmsiiniga, komplektis 3-kanaliline muutuva koodiga minipult ja polüfunktsionaalne juhtimispaneel. Üldgarantii 2 aastat, mootorigarantii 4 aastat.

 

Väikestele garaažiustele

LiftMaster LM 60

LiftMasteri garaaziautomaatika uus mudeliseeria väikestele garaaziustele (pindala kuni 10,7m2, ajami veojõud kuni 60kg). Ajamid on varustatud sujuva start/stopp-funktsiooniga ja madala (kõrgus 30mm) suletud C-siiniga. Garaaziautomaatika komplekti kuulub 3-kanaliline muutuva koodiga minipult. Toodetakse kahes modifikatsioonis ustele kõrgusega kuni 2,3m: LM60K – kett- ja LM60R – rihmsiiniga. Garantii 2 aastat.

LM 600A

Analoogiliselt LM 1000A ja LM 800A-ga Liftmasteri uue LM-garaaziukaseautomaatika perekonna  liige, mis on ette nähtud väiksematele individuaalgaraaziustele. Erinevalt LM 1000A-st ja LM 800A-st automaatsulgumise võimalust ei ole, samuti pole komplektis polüfunktsionaalset juhtimispaneeli. Komplekteeritav kett- või rihmsiiniga. Garantii 2a, mootorile 3a.

Garaaziautomaatika standardkomplekti kuulub 1 või 2 tk. Liftmasteri muutuva koodiga pulti 94335E

NB! Küsige Aldermanist ka LiftMasteri puldist juhitavat liikumisnaduriga LED-prozhektorit.

Valgus süttib kas liikumisanduri aktiveerumisel või puldi nupust

 

Garaaziukseautomaatika mudelitel kuulub standardfunktsioonide hulka: 

 • automaatne garaazivalgustus 2-4.5min.
 • takistuse tundmine ukse avamisel/sulgemisel (kliendi soovil on võimalik lisada täiendav turvasüsteem, näit. ukse alumisse tihendisse paigaldatav tuvaandur või turvakiir ukse ava kontrollimiseks),
 • reguleeritav veojõud,
 • kaugjuhtimine garaaziautomaatika komplekti kuuluvast puldist ning lülitusnupp garaazist avamiseks (LM800A ja LM1000A komplektis on nupu asemel multifunktsionaalne juhtimispaneel),
 • käsiavamine voolukatkestuse korral,
 • enesediagnoosisüsteem koos indikatsiooniga defekti võimalikule põhjusele,
 • antiskanner (lisaseadmena kaugjuhtimispultide blokeerimise süsteem; LM800A-l ja LM1000A-l komplektis)

Kõik ajamid on iselukustuvad, s.t.uks ei vaja täiendavat lukku.

 

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus