• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Garaažiuksed

<< avalehele << tooted

Milline on hea garaaziuks, mille ostmist ka 10 aasta pärast ei peaks kahetsema? Head ust iseloomustab:

 • kvaliteetne ja püsiv värvkate: värv ei pleegi päikese käes isegi lõunapoolsel fassadil
 • kvaliteetne lamellide täidis: ukse eluea seisukohalt on olulise tähtsusega lamellide vahtpolüuretaantäidise kõvadus ja nakkevõime,
 • minimaalne hooldevajadus: vastupidavad vedrud ja rullikud, mis ei vaja tihedat reguleerimist-õlitamist,
 • vaikne ja sujuv käik,
 • kõrge kasutajaturvalisus: standardiks on saanud sõrmekaitsmed, EL direktiivid nõuavad ka trossi purunemiskaitsmete olemasolu,
 • pikk kasutusiga: ukse vedru-rullikute kasutusiga on ca 20 000 tsüklit, ukse enda kasutuseal piiranguid pole.

 

Küsi hinnapakkumist

Kui olete mõelnud, milline võiks olla teie tulevane garaaž, andke oma nägemusest ja soovidest teada. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Eriti nõudlikele klientidele pakume ainulaadseid lahendusi saksa tootjalt Belutec

Beluteci võib võrrelda automaailma Ferrariga - ettevõte on spetsialiseerunud eeskätt eksklusiivsust ja erakordsust hindavate klientide nõudmiste rahuldamisele. Belutec on juba aastaid pakkunud hinnalist vaskplekklamelliga tõstetavat garaaziust. Aastate jooksul oksüdeerudes omandav vask väärika ilme, tõstes nõnda ka eramu väärtust.

Möödunud sajandi lõpul tõi Belutec välja uue, patenteeritud sektsioonukse mudeli BeluGa. Tegemist on kattematerjali ja kasutajaturvalisuse tasemega, milleni ei küüni ka praegusel hetkel ilmselt ükski teine tootja maailmas:

 • ukse lamellid on kaetud ülitugeva titaantsink-kattega tavapärase plastikkatte asemel, mis garanteerib absoluutse ilmastikukindluse ning algupärase värvi säilivuse aastakümneteks
 • ukse lamellide ühendamiseks ei kasutata traditsioonilisi hingi. Ainulaadse ehitusega hinged on süvistatud lamellide vahele ja varjatud elastse kummikattega – selline ehitus tagab kasutajale ukse liikumisel mitte ainult absoluutse turvalisuse, vaid ka ukse sileda sisepinna.
 • ukse tasakaalustusvedrud paiknevad suletud kassettides jooksusiinide küljes, mis garanteerib esteetilise väljanägemise ning turvalisuse vedru võimalikul purunemisel.
 • uks vajab paigaldamiseks vaid 50mm ülaruumi (koos automaatikaga) tavapärase 220mm vastu, minimaalne ülaruum ei tõsta ukse hinda. (Pildil käsitsi oksüdeeritud mustriga vaskuks "Plahvatus". Uks on kaetud akrüüllakiga.)

BeluGa titaantsinkuksed saadaval helehallina

BeluGa titaantsinkuksed on saadaval ainult ühes spetsiifilises värvitoonis, helehallina, mis eristab neid kõigist teistest garaaziustest, ainult koos automaatikaga ning ainult individuaalelamutele sobivates mõõtudes. Ukse profiil – laudis või tahvelruut.

BeluTec toodab ka eelpool kirjeldatud tehnlise lahendusega, kuid tavapärastes RAL toonides teraslamelluksi. Täpsemat infot mõõtude, hindade ja tarneaegade kohta saate meie kontorist.

Innovaatilisi lahendusi ja huvitavaid lähenemisteid on neil rohkemgi - vaadake lähemalt siit

 

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus