• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Rippväravad

Rippväravate eeliseks on eriti vähene ruumivajadus: väravad riputatakse ülemises juhtsiinis liikuvatele rullikutele ning nad vajavad küljeruumi, mis vastab väravalehe laiusele.

Küsi hinnapakkumist

Kui olete mõelnud, milline võiks olla teie tulevane aed või värav, andke oma nägemusest ja soovidest teada. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Espoon Siunauskapplin riippuportit

Põhimõtteliselt on tegemist samasuguse tööprintsiibiga nagu kaubanduskeskuste sissepääsude liugustel selle vahega, et väravate mõõdud võivad olla uste omast oluliselt suuremad.

Espoo kabeli rippväravad

Juuresolevatel fotodel on Espoon siunauskappeli 2-poolsed rippväravad, millest mahub vajadusel läbi ka rekka. Rippväravad eraldavad sisehoovi parklast ning pakuvad privaatsust kõrvaliste pilkude eest.

Mida rippvärava tellimisel silmas pidada?

Rippväravate puhul on oluline arvestada, et ülemine juhtsiin piirab vaba ava kõrgust ja seetõttu tuleb see projekteerimisfaasis tõsta sobivale kõrgusele.

Rippväravad sobivad kasutada kütteta tootmis- ja laohoonetel, kus väravad ei pea olema õhutihedad ning samuti on võimalik neid varustada väravaautomaatikaga.

 

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus