• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Jalgväravad

<< avalehele << tooted << väravad

Sepised lisavad jalgväravale eksklusiivsust. Sepisväravale leidub meie laias tootevalikus meelepärases stiilis link, lukusüdamiku katted jm detailid, mis loovad ilusa autentse terviku.

sepisrosetiga jalgvärav

Jalgväravad, nagu ka autoväravad, valmistatakse vastavalt kliendi mõõtudele ja soovidele rätsepatööna.

Küsi hinnapakkumist

Kui olete mõelnud, milline võiks olla teie tulevane aed või värav, andke oma nägemusest ja soovidest teada. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

sepistega_jalgvärav

Sepistega on siin võimalik anda väravatele huvitavaid aktsente ja luua kordumatuid mustreid: eritellimusena valminud jalgväravat ei leidu samas piirkonnas, linnas ega riigiski. Kõrvaloleval jalgväraval on aktsendiks värava keskel olevale sepisroosile selle lehed ning õis kaetud looduslähedast tooni värvidega. Samahästi võib erinevaid sepiselemente tuua esile efektvärvidega - kulla, hõbeda, vanahõbeda jne. toonidega.

Jalgväravate komplekteerimine spetsiaalse väravaautomaatikaga

Jalgväravad komplekteeritakse kliendi poolt valitud tuleriivi, luku või spetsiaalse väravaautomaatikaga neile, kes soovivad avada-sulgeda jalgväravat distantsilt. Mugavaimaks ja hinnalt vastuvõetavaimaks on värava komplekteerimine elektrilukuga: ka sel juhul on võimalik värava luku avamine toast või kaugjuhtimispuldist (eeldusel, et autovärav on automatiseeritud ning varustatud mitmekanalilise kaugjuhtimispuldiga).

jalgvärava H-postid

Ebastatabiilse pinnase puhul(savine, liigniiske, vesiliiv jne.) on tavapärane, et kevadtalvel kipuvad postid koos maapinnaga liikuma ning jalgvärava avamine raskeneb. Kehvemal juhul kiilub värav nii kõvasti kinni, et selle kasutamine muutub võimatuks. Või vastupidi, väravat ei saa lukustada ning see on pidevalt valla. Sellise olukorra ennetamiseks betoneerime jalgvärava postid ühtse omavahel seotud H-konstruktsioonina, mis tagab värava stabiilsuse ja töökindluse ka maapinna külmakergete puhul.

Ülaloleval joonisel on toodud H-postide põhimõtteskeem. Jalgvärava ava laius, kõrgus, käelisus ja avamissuund on vabalt valitavad.

Aldermani jalgväravad varustatud Santose lihtlukuga või Abloy elektrilukuga

Tavapäraselt komplekteeritakse Aldermani jalgväravad Santose lihtlukuga või Abloy elektrilukuga. Abloy elektrilukule on olemas ka odavamaid alternatiive (näit. elektriline vasturaud). Meie klientidel on võimalik tellida koos väravaga fonolukk või videokõneseade, mis võimaldab külalisega vestlemise ajal teda ka näha. Kohtades, kus juhtmete vedamine tülikas või suisa võimatu, paigaldame juhtmevaba fonoluku. 

Sarnaselt tiib- ja lükandväravale, pakume ka jalgvärava täidismaterjalina nii puitu, võrku kui ka varbmetalli.

 

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus