• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Kruvivundamendi paigaldamine

<< avalehele << tooted << kruvivundamendid

1. Kuni 1m pikkuste kruvivundamentide paigaldamiseks on vajalik ainult raudkang. Kuni 1,3m krinnerite paigaldamiseks saate meilt rentida spetsiaalse käsivõtme: tagatissumma 600.-, rent 15eur/24h.

2. Meilt võite rentida spetsiaalse drelli sobivaks perioodiks. Rendihind 36eur/päev, tagatissumma 3000eur. Drelli kasutamiseks on vajalik abiline.

3. Meilt saate tellida ka paigalduse 1300mm kuni 2100mm pikkustele krinneritele.

Paigaldus toimub ajatööna ning selleks, et töö sujuks kiiresti ja tõrgeteta, on vajalik teha järgmised ettevalmistused:

* märgistage krinnerite asukohad, veendudes eelnevalt, et krinnerite paigalduspiirkonnas poleks kommunikatsioone ega muid tööd ega krinnerite maasse keeramist häirivaid tegureid.

* soovitatav on teha pika armatuurvarda või kivipuuriga ette juhtaugud veendumaks, et maa all pole krinnerite paigalduskohtades ootamas suuri kive jm. takistusi.

* tagage paigalduse ajaks 10A 230V toide või kui see pole võimalik, teavitage sellest eelnevalt. Paigaldajad võtavad sel juhul kaasa oma generaatori.

* tagage, et töömaal oleks piisavalt vaba ruumi ja pädev isik, kes allkirjastab enne tööde alustamist akti, milles kinnitab töömaal asuvate maa-aluste kommunikatsioonide puudumist, kellega lahendada töö käigust tekkida võivad küsimused ning kes võtab tehtud töö vastu.

Paigalduse hinnad tööpäeviti kl. 10-17 on järgmised:

*väljakutse Tallinna piires 72eur,

*paigaldaja töötund 54eur (vajab tellija poolt abilist drelli käsitsemisel), 2-mehelise brigaadi töötund 84eur (ei vaja abilist)

*transport väljaspool Tallinna 1,08eur/km.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kokkuleppel on võimalik tellida paigaldust ka väljaspool tööaega. Kehtivad eritariifid vastavalt hinnakirjale.

Krinnereid on võimalik paigaldada ka Avant väiketraktoriga: meilt saate rentida adapteri, mille kinnitate traktori maapuuri otsiku külge. Samuti võite tellida meiepoolse paigalduse traktoriga. Väljakutse 120.-, transport väljaspool Tallinna 1,80/km ja töötund (2 meest) 90.- Traktoriga paigalduse eelduseks on sile ja kandev pinnas, kust tehnika läbi ei vaju, ning töötamiseks piisava vaba ruumi olemasolu.

Krinnereid saab Avantiga paigaldada maapinna suhtes kaldes. Vt. paigalduse videot  siin

Põhjalik artikkel kruvivundamendi paigaldamisest

Põhjalik artikkel kruvivundamentide kasutusvõimaluste kohta ilmus 2009. juuni TehnikaMaailma erinumbris - Kodu&Ehitus tehnikamaailm.ee

 

TM kruvivundament 1 TM kruvivundament 2 TM kruvivundamendid 3

 

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Tasuta võimalus saada "pildile"!

Ootame senistelt kasutajatelt - nii eraisikutelt kui firmadelt - tagasisidet kruvivundamentide paigaldamise ja kasutuskogemuste kohta fotode ja kommentaaride näol. Parimaid fotosid ja sisukamaid kommentaare kasutame ajakirjanduses ja internetis ilmuvate tutvustavate artiklite ning reklaamide juures. See on ühtlasi suurepärane võimalus tutvustada asjakohasest vaatevinklist ka oma töid ja tegemisi (näiteks terrasside, aiamajade ja mänguväljakute ehitajatel) ning teha endale sel viisil tasuta reklaami. Fotode juurde ootame ka selgitusi, kes, kus, mida ja millal tegi. Materjal saatke e-mailile toomas@alderman.ee

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus