• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Metall- ja sepisaiad

<< avalehele << tooted << aiad

Alderman pakub väga laia valikut "rätsepatööna" valmivaid metallaedu ja  sepiselementidega väärtustatud aiapiirdeid. Tasub märkida, et sepiselemendid ei olegi erinevalt üldlevinud arvamusest väga kallid, kuid annavad oluliselt juurde piirete üldmuljele.

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Sipoo-aiad  

Kui soovite "midagi lihtsamat", saame samuti abiks olla: väga huvitavaid kompositsione saab luua ka erinevate mõõtudega terastorust. Aiapiire ei pea olema igav ega hall "harju keskmine" - huvitavaid nüansse lisab ka lihtsate kujundite loomine tavalisest ribaterasest.

Omamoodi võlu peitub ka lihtsas ja askeetlikus, perfektselt teostatud klassikalises kivipostide ja toru-või varbtäitega terasest aiapiirdes, nagu näha ülaloleval fotol.

Eksklusiivsust lisavad kenad harjatud terasest valgustid, mis muudavad piirde õhtuhämaruses ja ööpimeduses eriti atraktiivseks.

aed-Lahtis

Ülaloleval fotol on aiapiirde alumine pool tihedam - seda mitte ainult ilu, vaid ka praktilistel kaalutlustel: tihedast aiast ei roni väiksed koerad läbi.

Kvaliteetsed metallaiad

Maapinna väikeste languste korral on lihtsam paigaldada aiaelemendid astmeliselt, järskude  tõusude korral on võimalik valmistada aiaelement sobiva tõusunurgaga, nõnda et metallaed järgib täpselt maapinna kallet.

tõusuga-aiaelement-Lahti

Metallaedu on võimalik tsinkida, kuid ka kvaliteetse värvkattega hoolikalt kaetud pinnad peavad tavatingimustes ilma roostetamata vastu aastaid. Nii või teisti sadestub atmosfääris lenduv tolm ja saaste piirete metallpindadele ning vajab aeg-ajalt mahapesemist või ülevärvimist. Metallpiirete ülevärvimine võib osutuda isegi mugavamaks ja tõhusamaks kui kemikaalidega pesemine. Pestud pind ei näe välja nõnda värske kui äsja ülevärvitud metallaed. Ning tänapäeval leidub väga tõhusaid värve, mida võib kanda otse roostes aiale. Metallpiirete ja sepisaedade pinnakatte osas pakume kolme erinevat varianti: tsink + pulbervärv, tsink+vedelvärv ning korrosioonitõkestav krunt + vedelvärv. Ülevaade erinevate pinnakatete plussidest-miinustest siin.

sepispiire_valgustitega

Alderman teostab metallaedade täislahendusi

Aiad valmistame põhimõttel “vundamendist valgustini”, s.t. laome ka kivimüüritise ja postid ning monteerime kliendi poolt valitud valgustid. Aiaelementide täidiseks tellitakse küllalt sageli laudist, mis varjab hästi tuult ning tagab piisava privaatsuse. Varbtäidis on samas märksa dekoratiivsem ning kestvam, kuid ka kallim. Aia sepiselementide ilu toovad eriti hästi välja looduskiviga kaetud postid ning stiilsed valgustid panevad piirde särama ka sügishallil argipäeval.

 

Liperi - sepiselementidega aed ja looduskiviga kaetud postid 

Aldermani pildialbumis ja tootekataloogudes leiate kümneid erineva disainiga nii uhkete ja eksklusiivsete kui ka lihtsamate-tagasihoidlikumate aedade pilte, mis annavad mõttele hoogu ja aitavad asjatundja abiga kujundada parima lahenduse.

Tule Aldermani kontorisse konsultatsioonile

Mõistagi on meil ka ilusaid ja soodsa hinnaga itaalia stiilis valmisaedu, mille näidiseid on võimalik näha Aldermani kontoris.

Alati tasub tulla Aldermani kontorisse, sirvida aedade ja sepiste kataloogi ning pidada aru meistriga - kindlasti leiame ilusa,  originaalse ja taskukohase lahenduse.

Ilusad asjad algavad Aldermanist - tulge ja vaadake!

Küsi hinnapakkumist

Kui aga nägemus on selge, milline võiks olla teie tulevane aed või värav, on paras hetk astuda järgmine samm. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus