• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Roostevabast terasest trepipiirdedetailid

<< avalehele << tooted

Universaalsed ja eksklusiivse välimusega roostevabast terasest (mark ANSI 316) trepipiirdedetailid võimaldavad hoida kokku aega ning raha, võrrelduna eritellimisel valmistatud piirdega, tagades samas kauni ja kvaliteetse lõpptulemuse. Piirde koostamine toimub kohapeal ning ei nõua mingeid erivahendeid. Tootevalikus leidub kõik vajalik igasuguse konfiguratsiooniga trepipiirete koostamiseks, sh. erineva paksusega turvaklaaside fiksaatorid, trossihoidikud, reguleeritavad käsipuunurgad jne. Täpsem info kontorist.

Küsi hinnapakkumist

Kui teil on tekkinud huvi sepispiirete vastu ning soovite lahenduste ja võimalustega lähemalt tutvuda, andke oma nägemusest ja soovidest teada. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Turvanõuded näevad ette piirete horisontaaljõutaluvuse normiks 100kg. Seetõttu on piirdedetailide ostmisel tähtis kontrollida detailide seinapaksust. Mitmed ehituspoed müüvad soodsalt õhukekeseinalisi käsipuutorusid ja plekist nurkasid, mis vajavad aga väga hoolikat paigaldust ja tiheda sammuga kinnitusi. Lisatöö nullib sageli soodsana näiva hinna ja ka tulemus ei pruugi vastata ootustele ei välimuse, tugevuse ega vastupidavuse osas.

Soovitame kindlasti enne ostuotsuse tegemist astuda läbi meie kontorist ja tutvuda pakutavate võimalustega.

E20 E030-S E4120 E456 031S1
         
       

 

Paigaldamine

 
 
 
 
 

 

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus