• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Sepised


<< avalehele << tooted

Kas kujutaksite ette Ferrarit 2-liitrise "säästumootoriga" või keskaegsete villade sepiseid sileda, ühtlase, paksu, kõikevarjava ja mittemidagiütleva värvikihi all?

Sajandeid on sepiseid värvitud käsitsi, pitsliga, ja ka tänapäeval, kui vähegi võimalust,  ärge "konserveerige" kauneid sepised moodsa kuumtsingi või paksu pulbervärvikihi alla, mis jätab neist võltsi ja plastise mulje, vaid kasutage sepiste ilu väljatoomiseks julgelt vedelvärve, nagu "vanadel headel aegadel". Ja mõni väike roostetäpp pigem lisab asjale väärtust ning antiiksuse hõngu.

Meie toodetud eksklusiivsetel aedadel ja väravatel, piiretel ja käsipuudel leiate kindlasti ka mõne meistri sõrmejälje või pintslitõmbe, nagu vanasti. Iga ehe pitslitõmme lisab sepisele väärtust - käsitöö tõuseb igava ja üheülbalise masstoodangu kõrval üha enam hinda. Ainulaadse kujundusega, autentsete sepiste ja sepiselementidega rikastatud aiad, trepi- ja rõdupiirded, tiibväravad ja liugväravad loovad eramust väärtusliku ja eksklusiivse mulje. Sise- ja ka välitingimustes on omal kohal erinevad efektvärvid mõne erilise detaili rõhutamiseks. Ka vähesed sepisdetailid annavad aiale ja väravale palju juurde: piisab, kui lisada mõni rosett ja sobivas stiilis odaotsad, kui piire või sissesõiduvärav omandab hoopis soliidsema ja kordumatu ilme. Kusjuures Aldermani poolt pakutavad sepised on vaatamata oma eksklusiivsele välimusele väga soodsa hinnaga - näiteks kõrvalolev  kaunis itaalia meistrite valmistatud 50cm diameetriga rosett maksab 65.-eur.

Paljud kliendid on hakanud hindama sepiseid mitte ainult ajaloolises kontekstis, vaid ka klassikaliste ja isegi modernsete ehitiste taustal - sepistel on suur kujunduslik väärtus ja kordumatu omapära. Sepised sobivad imehästi nii vanade, ajaloohõnguliste ehitiste juurde, kui ka uutele elamutele, kus ehitusmaterjalina on kasutatud palju kivi, või puitmajade konteksti, kus raudelement paneb i- le tabava punkti. Oma igikauni ja kordumatu välimuse tõttu on sepisdetailid hinnalised ja ainulaadsed kujunduselemendid, mille väärtus ajas kasvab.

sepiselemendid trepipiiretele

Aldermani tootevalikus on enam kui 20 000 erinevat itaalia meistrite valmistatud sepist ja sepiselementi, millest kokku pandavate sepistoodete disainile seab piiri vaid kujutlusvõime. Meil on tõenäoliselt Eesti parim laoseis erinevatest rosettidest, käbidest, C- ja S-sepiselementidest, odaotsadest, käsipuuprofiilidest, trepipulkadest ja paljudest teistest sepisdetailidest, millest saab luua kordumatu mustri ja disainiga sepispiirdeid, sepisaedu ja sepisväravaid, aknatrelle ja veel palju muudki. Kiireloomulise vajaduse korral täidame ka kiirtellimusi ning pakume teistele sepispiirete ja -väravate tootjatele sepisdetaile väga soodsa hulgihinnaga. Meilt osta on odavam kui sepisdetaile ise toota.


Valik sepisdetailidest

Allpool väike valik enam kui 20 000 sepiselemendist.                 

Kui soovite täpsemat infot sepiste laoseisust ja/ või hindadest, helistage meile või tulge ise vaatama.  

 


                                                                                   
 Rohkem sepistooteid leiate Ind.i.a       kodulehelt: arteferro.com sepised

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus