• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Tiibväravad

<< avalehele << tooted << väravad

Kaunite ja rikkalike sepismotiividega kujundatud aiad ja tiibväravad muudavad eramu esmamuljet tundmatuseni. Sepisväravatele lisavad elegantsi kaared ja lainemotiivid, aga vähetähtsad pole ka soliidsed kivist laotud postid: väärika ja kalli mulje loovad klombitud paekivist või dolomiidist väravapostid, aga ka murtud silikaadist või kolumbia kivist postid sobivad lihtsamate sepiselementidega kaunistatud tiibväravatega kokku lausa suurepäraselt.

Eriti kauneid ohtrate sepismotiivide ning kuldkaunistustega tiibväravaid võib kohata mitmel pool Prantsusmaa, Sveitsi, Itaalia ja balkanimaade lossides - ainuüksi selliste tiibväravate maksumus tõuseb tänu väga paljudele keerukatele sepiselementidele kümnete tuhandete eurodeni. Samas aga on võimalik luua moodsat villat või eramut ümbritsevat kaunist sepisaeda ja elegantseid tiibväravaid ka märksa väiksemate kuludega. Tuleb vaid kasutada loovat lähenemist ning tutvuda Aldermani poolt kasutatavaid itaalia meistrite käe all valminud sepiseid. Sepiste katalooge on võimalik uurida ja alla laadida siit.

Küsi hinnapakkumist

Kui olete mõelnud, milline võiks olla teie tulevane aed või värav, andke oma nägemusest ja soovidest teada. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

sepiselementidega tiibvärav

Lihtsamad, elegantsed ja range stiiliga tiibväravad

Alderman pakub esialgu lihtsamaid, kuid siiski elegantselt karge ja range stiiliga metallväravaid. Fotoalbumist saab valida kümnete eri väravate vahel, millest lihtsaimad on koostatud nelikanttorust, keerukaimad sisaldavad ohtralt ilu- ja sepiselemente. Kõik tiibväravate metallosad on kaetud kvaliteetse ilmastikukindla värviga või tsingitud. Esindatud on samuti laudiskattega tiibväravad, mis on hinnalt soodsaimad. Siiski, kui kliendil peaks tekkima soov saada eriti ekstravagantset väravat, nagu näiteks Turkmenistani presidendipaleel või mõnel Shveitsi pankuril, tasub Aldermani sisse põigata. Esindame Itaalia juhtivaid sepiselemente tootvaid firmasid, mille tootevaliku põhjal võib panna kokku täiesti unikaalse jugend-, barokk-, gooti- või rokokoostiilis kauni tiibvärava.

tellija eskiisi järgi valmistatud tiibvärav Kildes

Eritellimusel valminud värav on küll kallim masstoodangust, kuid loob soliidse mulje ning tõstab eramu väärtust ka aastate pärast. 

Tiibväravate pinnakatte osas pakume kolme erinevat varianti: tsink + pulbervärv, tsink+vedelvärv ning korrosioonitõkestav krunt + vedelvärv. Ülevaade erinevate pinnakatete plussidest-miinustest siin.

Mida tiibvärava tellimisel silmas pidada?

Tiibväravatel on siiski ka paar tõsiseltvõetavat puudust:

 • talvel tuleb tiibväravate eest, erinevalt lükandväravatest, hoolsalt lund rookida
 • avamiseks vajavad tiibväravad palju pöörderuumi
 • suure purjepinnaga tiibväraval on suur tuuletakistus, mis koormab tuultele avatud piirkonnas tiibvärava raami konstruktsiooni ja hingi ning seab kõrged nõudmised väravaautomaatikale. 2013.a. viimane detsembritorm oli tugevate pulseerivate puhangutega ja meile jõudsid ka mõned kindlustusjuhtumid, kus tuul oli lõhkunud plastkinnitustega automaatika ning isegi terasest väravapostile "vindi" peale keeranud.

 

Erilisemat tüüpi Itaalia disainiga tiibväravad

Neile, kes soovivad midagi erilisemat, kuid siiski soodsast hinnaklassist, pakume valmisväravaid ja sobivas stiilis piirdeid. Vt. lähemalt  itaalia disainiga tiibväravad

Itaaliastiilis tiibväravad on kindlate mõõtudega

Itaalia stiilis tiibväravad on kindlate mõõtudega, avale liusega 4m. Hinnad algavad 669eur (sh. kõrvaloleval pildil olev tiibvärav) ja samas sissesõiduväravaga samas stiilis on pakkuda ka jalgväravaid.

Tiibväravate erikategooriasse kuuluvad ruumisäästlikud lõõtsväravad (voldikväravad).

 

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus