• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Tõkispostid

<< avalehele << tooted << tõkkesüsteemid

Mitte kõikjal ei ole tõkkepuud sobivaim vahend soovimatu liikluse piiramiseks. Igal pool ei saagi neid kasutada – kuidas sulgeda näiteks liiklusele avatud väljakut või esindushoone esist platsi? Või mida teha vanalinna kangialustega, kui võõrad autod hoovi kipuvad, aga muinsuskaitse ühtegi üleliigset kruvigi seina ei luba keerata, tõkkepuude paigaldamisest rääkimata?

Küsi hinnapakkumist

Kui teil on tekkinud vajadus tõkkepostide järele, andke oma nägemusest ja soovidest teada. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Tõkkepostid võivad olla paremaks lahenduseks võrreldes tõkkepuuga

Väärikas ja soliidne lahendus on olemas: tõkispostid. Tõkispostid on avatud asendis teekattega samal tasapinnal, suletuna aga tõusevad 60 cm kõrgusele.

Sõltuvalt kliendi vajadustest ja võimalustest, on kallimad mudelid varustatud ohulampide ning kütteelemendiga, mis välistab talvised jäätmisprobleemid. Veelgi täiuslikumad mudelid omavad ka murdmisdetektorit, mis vallandab otsasõidu korral häire. Tõkispost on tehniliselt keerukas ning ekstreemsetes oludes töötav seade, mille paigaldamiseks on vajalikud teatavad eeldused. Näiteks ei saa tõkisposti paigaldada kohtadesse, kuhu koguneb vesi.

Tõkisposti paigaldus

A – teekate
B – betoon
C – juhtme läbiviik
D – tambitud liiv
E – peenike liiv
F - kruus

Kes aga soovib tõkisposte oma silmaga näha, võib käia läbi Estonia teatri juurest. Sinna on paigaldatud kõige kallimad saadaolevad mudelid, mis peavad tagama presidendiautole 24.veebruaril vaba koha iga ilma ja iga külmaga.

Täpsem tehniline info: www.bft.it

Vaata videolt, kuidas tõkkepostid töötavad

 

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus