• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Tõkkepuud

<< avalehele << tooted

Krõbedamate talvekülmade saabudes on küllalt sage vaatepilt, mil tõkkepuude poomid seisavad pooles vinnas tardunult. Soojenduskaarti pole ju keegi pannud. Alderman pakub end aastate jookul õigustanud elektromehaanilisi tõkkepuid, mis ei vaja soojenduskaarte ega õlivahetust.

Küsi hinnapakkumist

Kui olete mõelnud, millist tõkkepuud soovite, andke oma nägemusest ja soovidest teada. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Park-seeria tõkkepuud 3-aastase tehasegarantiiga

Esmakordselt Eestis pakub Alderman 3-aastase tehasegarantiiga tõkkepuud 3,6...6m pikkuse teleskoop-poomiga. Teleskoop-poomi eeliseks on võimalus muuta selle pikkust vastavalt vajadusele. Meie tõkkepuudel on ka tõkkepuid pimedas hästi nähtavalks tegev LED-valgustus, nagu näha alloleval fotol.

 

Tõkkepuude liigitus kasutusotstarbe järgi

Enne hinnapakkumise küsimist on otstarbekas hinnata tulevase tõkkepuu kasutustihedust, et mitte investeerida üle ega mitte osta liiga "lahjat" toodet.

Tõkkepuud tihekasutuseks. Tõkkepuude avamistsüklite arv ööpäevas ei ole piiratud. Lubatud on vahetpidamatu töötamine.

Tõkkepuud intensiivseks kasutamiseks. Kuni 1200 avamistsüklit ööpäevas sobib suurtele parklatele, tööstusobjektidele, elamurajoonidele.

Tõkkepuud väheintensiivseks kasutamiseks. Kasutatakse väikeparklates, kortermajade hoovides, ettevõtete sissesõiduteedel jm., kus kasutustihedus on alla 600 avamistsükli ööpäevas.

Tõkkepuude hinnaklass sõltub põhiliselt

* kasutustihedusest,

* poomi pikkusest ja

* kasutatavast lisavarustusest.

Tõkkepuid saab juhtida kaugjuhtimispuldist (mille arv ei ole piiratud), kaardilugejaga, metallidetektoriga (tõkkepuu avaneb auto lähenemisel etteantud suunast), lülitusnupust, GSM-kontrolleriga jt. juhtimisseadmetest.

 

Küsi hinnapakkumist

Ei leidnud vajalikku toodet või puudus selle hind? Küsige järele. Vastame päringule esimesel võimalusel ning leiame teile parima lahenduse.

 

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus