• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Väljakutsete hinnad

Alderman teostab erinevat liiki väljakutseid.

1. Rikkeväljakutsed, sh. teiste ettevõtete poolt paigaldatud tiib- ja liugväravate ning automaatika rikete kõrvaldamiseks. Rikkeväljakutse puhul palume olukorda võimalikult täpselt kirjeldada (milline seade, mis juhtus, millised on sümptomid jne. ) ning saata võimalusel ka illustreeriv foto. See võimaldab tehnikul väljakutseks paremini valmistuda ning rike ladusamalt kõrvaldada.

2. Hooldusväljakutsed - tõkkepuude, garaaziuste, tiib- ja liugväravate ning automaatika profülaktiliseks hoolduseks. Lepingulised hoolduse tellijad saavad allolevatest väljakutsete ja töötunni hindadest 5% soodustust.

3. Garantiipikenduse väljakutsed - kliendid, kes on tellinud Aldermanist värava ja tiib- või liugautomaatika valitud mudeli koos paigaldusega, saavad pikendada toodete garantiid kuni 10 aastani. Täpsemalt loe siit. Samuti saavad väravaautomaatika isepaigaldajad pikendada mitmete tiib- ja liugväravaautomaatika mudelite garantiid 5 aastani. Tingimused siin. Toodete garantii pikendamiseks ongi antud väljakutse tellimine vajalik: meister tuleb kohale ja kontrollib Aldermani või kliendi enda poolt paigaldatud väravaautomaatika üle, Aldermani poolt paigaldatud väravate puhul kontrollib ka nende liikumist ja vajadusel lepib kliendiga kokku hoolduse tegemise.

4. Konsultatsiooniväljakutsed - väljakutse võite tellida ka konsultatsiooni saamiseks enne aedade, piirete, väravate või automaatika tellimist, samuti olemasoleva värava/automaatika väljavahetamiseks. Sellisel juhul tuleb kohale tehnik või projektijuht, kellega saate tehnilised lahendused kohapeal detailselt läbi arutada ning valida parima võimaliku lahenduse. Juhul kui tellite hiljem töö Aldermanist, arvestame 1h konsultatsiooni tasu tellimuse summast maha (kehtib tellimustest alates 1500EUR). Seega enam kui 1500EUR tellimuse vormistamise korral on 1h konsultatsiooni koos väljakutsega Tallinna piires asuval objektil tasuta.

Tavaväljakutsele tulevad tehnikud vastavalt üldisele tööde järjekorrale, kiirväljakutsele väljaspool üldist järjekorda esimesel võimalusel.

Väljakutse registreerimiseks palume täita allolev Väljakutse vorm.


 

Väljakutsete hinnad tööpäeviti (E-R 09-17.00)

 • Tavaväljakutse, puldi kodeerimine Tallinnas 60.- (50+km) (Lisainfoks: enamus meie poolt müüdavaid automaatika originaalpulte on kontoris kodeeritavad, st. ei vaja objektil kodeerimist)
 • Tavaväljakutse+defekteerimine, hooldus või remont Tallinnas kestvusega kuni 1h 114.- (95+km)
 •  Tavaväljakutse, puldi kodeerimine Viimsis  72.- (60+km)
 • Tavaväljakutse+defekteerimine, hooldus või remont Viimsis kestvusega kuni 1h 126.-(105+km)
 • Tavaväljakutse+defekteerimine, hooldus või remont kestvusega kuni 1h mujal Eestis 114.- (95+km) + transpordi maksumus väljaspool Tallinna.
 • Värava, garaaziukse või väravaautomaatika standardhooldus 60.- (50+km)/tk, sisaldab määrdematerjali. Lisandub väljakutse maksumus.
 • Remonttöö tund 54.- (45+km)
 • Transport linnast väljas: 0.96EUR/km (0,8eur+km/km)

 Avariiväljakutsed väljaspool tööaega (E-R 07-09.00, 17-22.00, L 10-15.00) ning kiirväljakutsed (tööpäeviti väljaspool üldist järjekorda)

 • Väljakutse+rikke defekteerimine/kõrvaldamine kuni 1h Tallinnas 171.-, Viimsis 189.-  Mujal lisandub transpordi maksumus
 • Remonttöö tund 81.-
 • Transport linnast väljas: 1.50/km

 Avariiolukordade ennetamiseks soovitame tellida regulaarselt profülaktilise ülevaatuse ja vajadusel hoolduse.

Pärast väljakutsevormi täitmist saadame tellimuse kinnituse. Tellimus jõustub ning töö läheb järjekorda pärast tellimuse kinnitusel oleva summa laekumist. Seega juhul kui olete väljakutsevormi täitnud, kuid soovite mingil põhjusel väljakutset annulleerida, piisab tellimuse kinnituse tasumata jätmisest.

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Alderman jätab endale õiguse korrigeerida hindu ette teatamata.

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus