• Oleme staažikaim
  väravate ja piirete valmistaja ning paigaldaja Eestis
  Alderman on valmistanud kokku enam kui 1000 ainulaadset tiib-, jalg- ja liugväravat
  nii eramutele, korterelamutele kui tööstusobjektidele
  Esimene
 • Esmakordselt Eestis -
  pakume 10 aastast garantiid liugväravautomaatikale
  Teine
 • 24/7 klienditugi
  Meie klienditugi aitab teid 7 päeva nädalas
  Kolmas

Väljakutsete hinnad

Alderman teostab erinevat liiki väljakutseid.

1. Rikkeväljakutsed, sh. teiste ettevõtete poolt paigaldatud tiib- ja liugväravate ning automaatika rikete kõrvaldamiseks. Rikkeväljakutse puhul palume olukorda võimalikult täpselt kirjeldada (milline seade, mis juhtus, millised on sümptomid jne. ) ning saata võimalusel ka illustreeriv foto. See võimaldab tehnikul väljakutseks paremini valmistuda ning rike ladusamalt kõrvaldada.

2. Hooldusväljakutsed - tõkkepuude, garaaziuste, tiib- ja liugväravate ning automaatika profülaktiliseks hoolduseks. Lepingulised hoolduse tellijad saavad allolevatest väljakutsete ja töötunni hindadest 5% soodustust.

3. Garantiipikenduse väljakutsed - kliendid, kes on tellinud Aldermanist värava ja tiib- või liugväravaautomaatika premium-mudeli koos paigaldusega, saavad pikendada toodete garantiid kuni 10 aastani. Täpsemalt loe siit. Samuti saavad väravaautomaatika isepaigaldajad pikendada tiib- ja liugväravaautomaatika premium-mudelite garantiid 5 aastani. Tingimused siin.  Antud väljakutse on vajalik premium-toodete garantii pikendamiseks: meister tuleb kohale ja kontrollib Aldermani või kliendi enda poolt paigaldatud väravaautomaatika üle, andes ühtlasi tagasisidet, ja vajadusel lepib kliendiga kokku hoolduse tegemise.

4. Konsultatsiooniväljakutsed - kui soovite enne tellimuse vormistamist asjatundlikku nõu või konsultatsiooni profilt, siis kasutage head võimalust tellida konsultatsiooniväljakutse. See ei kohusta teid tellima aeda, väravat või automaatikat Aldermanist, kuid saate detailse ning objektiivse ülevaate koos kalkulatsiooniga erinevatest võimalustest ja lahendustest omal alal enam kui 20 aastat töötanud spetsialisti pilgu läbi: kohale tuleb tehnik või projektijuht, kellega saate tehnilised küsimused kohapeal detailselt läbi arutada ning valida endale sobivaima lahenduse. 

Tavaväljakutsele tulevad tehnikud vastavalt üldisele tööde järjekorrale, kiirväljakutsele väljaspool üldist järjekorda esimesel võimalusel.

Väljakutse registreerimiseks palume täita allolev Väljakutse vorm.


 

Väljakutsete hinnad tööpäeviti (E-R 09-17.00)

 • Tavaväljakutse, puldi kodeerimine Tallinnas 60.- (50+km) (Lisainfoks: enamus meie poolt müüdavaid automaatika originaalpulte on kontoris kodeeritavad, st. ei vaja objektil kodeerimist)
 • Tavaväljakutse+defekteerimine, hooldus või remont Tallinnas kestvusega kuni 1h 114.- (95+km)
 •  Tavaväljakutse, puldi kodeerimine Viimsis  72.- (60+km)
 • Tavaväljakutse+defekteerimine, hooldus või remont Viimsis kestvusega kuni 1h 126.-(105+km)
 • Tavaväljakutse+defekteerimine, hooldus või remont kestvusega kuni 1h mujal Eestis 114.- (95+km) + transpordi maksumus väljaspool Tallinna.
 • Värava, garaaziukse või väravaautomaatika standardhooldus 60.- (50+km)/tk, sisaldab määrdematerjali. Lisandub väljakutse maksumus.
 • Remonttöö tund 54.- (45+km)
 • Transport linnast väljas: 0.96EUR/km (0,8eur+km/km)

 Avariiväljakutsed väljaspool tööaega (E-R 07-09.00, 17-22.00, L 10-15.00) ning kiirväljakutsed (tööpäeviti väljaspool üldist järjekorda)

 • Väljakutse+rikke defekteerimine/kõrvaldamine kuni 1h Tallinnas 171.-, Viimsis 189.-  Mujal lisandub transpordi maksumus
 • Remonttöö tund 81.-
 • Transport linnast väljas: 1.50/km

 Avariiolukordade ennetamiseks soovitame tellida regulaarselt profülaktilise ülevaatuse ja vajadusel hoolduse.

Pärast väljakutsevormi täitmist saadame tellimuse kinnituse. Tellimus jõustub ning töö läheb järjekorda pärast tellimuse kinnitusel oleva summa laekumist. Seega juhul kui olete väljakutsevormi täitnud, kuid soovite mingil põhjusel väljakutset annulleerida, piisab tellimuse kinnituse tasumata jätmisest.

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Alderman jätab endale õiguse korrigeerida hindu ette teatamata.

Soovid lisainfot?
+372 672 6845,
+372 672 6867
+372 50 11 733,
info[@]alderman.ee
Garantii ja hooldus